> Služby > Icoone

Icoone

Trápí Vás přebytečné kilogramy, celulitida nebo oteklé nohy? Či toužíte po tom, aby se zjemnily vrásky na vašem obličeji a pleť se zpevnila a prozářila?

ICOONE LASER je neinvazivní a relaxační zařízení, které díky efektivní pantentované technologii Roboderm umožňuje řešit různé druhy a problémy pleti pomocí Alveolární Stimulací (M.M.A.S.).

Mikrostimulace až 21 600 mikrostimulací za minutu ve spojení s LED a laserovým světlem napomáhá k uvolňování tukových buněk v hlubších vrstvách tkáně, omlazuje pokožku obličeje i těla. Hluboká účinná stimulace zaručuje viditelné výsledky již po první aplikaci. Urychluje metabolickou výměnu, zvyšuje cirkulaci krve a zlepšuje buněčnou aktivitu.

Ošetření je vhodné pro každého, kdo chce zlepšit vzhled obličeje i těla. Redukuje ukládání tuků, modeluje postavu, potlačuje projevy celulitidy, regeneruje tkáně po kosmetických zákrocích, strie a provádí lymfodrenáž končetin.

Kombinace různých programů Icoone nám umožňuje individuální přístup ke každému zákazníkovi přímo na míru i v případech, kdy tukové oblasti nereagují na dietní stravu a cvičení.

Aktuální studie doporučuje opakovat ošetření 2-3x týdně v průběhu 2 měsíců.

Ošetření celulitidy

Kontraindikace

Průběh ošetření

Ošetření těla se začíná lymfatickou drenáží, díky které rozproudíme celou lymfu a následně se terapeutka zaměří na partie dle přání zákazníka. Je možné absolvovat více partií během jednoho sezení, a tak docílit dokonalých výsledků.

Ošetření kolene

Příklady ošetření

CELULITIDA

Celulitida je změna v kožní tkáni, která postihuje většinu žen a štíhlé lidi bez ohledu na věk, je lokalizována především na nohou, hýždích a břiše. Vznik celulitidy může mít mnoho příčin – genetické či hormonální faktory, kalorická strava nebo sedavý způsob života – a díky Icoone je možné vytvořit cílené ošetření pro zlepšení kvality pokožky a dosažení viditelných výsledků již od prvního sezení.

Celulitida ICOONE LASER

Cílené ošetření pro redukci nevzhledné celulitidy. Díky přírodnímu a neinvazivnímu ošetření pomáhá Icoone vyhlazovat pokožku, zlepšuje drenáž a krevní oběh a navrací tělu harmonický tvar.
(Délka sezení uvedená na fotografiích: 40 minut.)

REMODELACE

Kdo řekl, že k remodelaci těla s výjimečnými výsledky musíte podstoupit operaci? Icoone je neinvazivní řešení pro dodání nové harmonie vaší postavě a znovuobjevení vaší přirozené krásy.

Remodelace ICOONE LASER

Navrženo pro práci na odolných tukových usazeninách a zároveň poskytuje příjemný pocit pohody a lehkosti. Určeno pro celkovou remodelaci nebo pro účinnou stimulaci specifických lokalizovaných oblastí jako jsou boky, bříško, paže, nohy, kolena, lýtka či záda.
(Délka sezení uvedená na fotografiích: 30 minut pro remodelaci ženy a 40 minut pro muže.)

LIFTING A APLIKACE PROTI STÁRNUTÍ

Postupem času pokožka začíná stárnout, protože vrásky, jemné linky a poškození způsobené sluncem mění její vzhled. Volba zdravého životního stylu je rozhodně důležitá pro udržení mladistvého vzhledu, ale volba ošetření jako je Icoone vám umožní dosáhnout rychlejších a viditelnějších výsledků.

Ve skutečnosti je Icoone extrémně efektivním a neinvazivním řešením pro nadčasový efekt, aniž by byla potřeba dlouhá doba rekonvalescence.

LIFTING A APLIKACE PROTI STÁRNUTÍ ICOONE LASER

Ošetření určené k okysličení a oživení pokožky zcela přirozeným a bezbolestným způsobem. Icoone dokáže stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu, revitalizuje obličej, vyhlazuje známky stárnutí, obnovuje elasticitu, pevnost tkání a pokožka vypadá viditelně mladší.
(Délka sezení uvedená na fotografiích: 40 minut pro ošetření obličeje a 20 minut pro oštření krku.)

ZPEVNĚNÍ

Muži a ženy všech věkových kategorií sní o zdravém a vyrýsovaném těle. K dosažení tohoto cíle je jistě důležité osvojit si zdravou stravu a cvičit, ale je tu další dobrá zpráva: s pomocí Icoone je také možné zpevnit kritické oblasti jako je bříško, boky, stehna, hýždě či paže, a to s dlouhodobými výsledky

Zpevnění ICOONE LASER

Toto ošetření pomáhá stimulovat kolagen a elastin, okamžitě zpevňuje pokožku, tonizuje tělo a je také indikováno k tonizaci a zpevnění pokožky po snížení hmotnosti. Díky svým ergonomickým aplikátorům je Icoone schopen dosáhnout i na menší oblasti těla a zopevnit uvolněnou kůži na pažích, vnitřní straně stehen a břiše. (Doba sezení uvedená na fotografiích: 40' pro ošetření vnitřní strany stehen a 30' pro paže)

Ošetření vrásek

 

Ceník Icoone ošetření

1x ošetření celého těla

1 150,- Kč / 50 min.

5x ošetření celého těla

5 000,- Kč / 5x50 min.

10x ošetření celého těla

10 000,- Kč / 10x50 min.

1x celulitida

650,- Kč / 40 min.